Küçük Yatak Odası Nasıl Dekore Edilmeli?

Yatak odanızın geniş ve ferah olması kullanım kolaylığı açısından büyük bir avantajdır. Fakat eviniz bunun için yeterli büyüklüğe sahip değilse dekorasyon şeklinize dikkat ederek alanı daha verimli kullanabilirsiniz.

Yatak odaları günün yorgunluğunu üzerimizden attığımız alanlardır. Bu odayı olabildiğince sadeleştirmek, her şeyi daha rahat bulabilmenizi ve ferah görünüm elde etmenizi sağlar. İnce gardrop seçimleri odanın daha geniş görünmesini sağlayacaktır. Bu gardrop içerisinde akıllı askılar kullanarak yer tasarrufu da elde edebilirsiniz. Tüm kıyafetlerinizin ince dolaba sığmayacağını düşünüyorsanız mevsimlik kıyafetlerinizi küçük gardırobunuzda tutup diğerlerini başka yerlerde saklayabilirsiniz.

Büyük ve yer kaplayan komodinler yerine yatak odanızda duvara monte edilen şık ürünleri kullanabilirsiniz. Bu sade şıklık yatak odanıza gerçekten çok yakışacak. Küçük bir yatak odanız varsa raflı yatak başlıkları da çok işinize yarayacaktır. Hem yerden tasarruf edeceksiniz hem de kitaplarınız için yeni bir alan yaratmış olacaksınız.

Bazalı yataklar kullanın

Fazla eşyaların yatak odasında kargaşa yaratacağını düşünüyorsanız bazalı yataklar tercih ederek birçok eşyanızı muhafaza edebilirsiniz. Eviniz için lüks yatak odası takımı satın almak istiyor ancak yeterli alanınız olmadığı için karar değiştirmek zorunda kalıyorsanız bulunduğunuz alana özel ölçülerde üretim sağlayan Asortie Mobilya ürünlerini inceleyebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir