Lüks Koltuk Takımları İle Stil Sahibi Salonlar!

Lüks koltuk takımları özellikle büyük evlerde ihtişamı ve şıklığı da beraberinde getiriyor. Bu nedenle son zamanlarda oldukça tercih ediliyor. Peki lüks koltuk takımı ürünleri ile nasıl bir dekorasyon yapılmalı?

Öncelikle büyük alanları aydınlık tutmak, küçük alanları daha da ferah göstermek için duvar rengini açık tercih etmek yararlı olacaktır. Çünkü genellikle lüks koltuk takımları iddialı renklerden ve detaylardan oluşuyor. Koltuk takımını salonda ön plana getirmek için duvarları soft kum ya da beyaz tercih edebilirsiniz.

Satın aldığınız koltuk takımının metal detaylarına uygun ürünler kullanabilirsiniz

Koltuk takımınız gold tonlara sahip ise orta sehpanızı bu tonlarda seçebilirsiniz. Aynı şekilde takım gümüş detaylara sahipse aynı detayda orta sehpa ya da büyük duvar çerçeveleri ile bütünlük yakalayabilirsiniz.

Renk uyumu yakalayın

Salonunuza renk bütünlüğü sağlamak için tek ton ve sıkıcı bir görünüm kazandırmaktan kaçının. Genel renk tonunun üzerine görselde olduğu gibi dikkat çekici gold’lar eklemekten çekinmeyin.

Büyük avizeler ile lüks salonlar

Lüks koltuk takımları için en tamamlayıcı parçalardan biri de avizeler. Gösterişli avizeler salonun daha da şık olmasına yardımcı oluyor. Avize ile kombinli duvar tabloları da alanınızı doldurmanızı sağlayabilir.

Küçük dekoratif ürünler

Salona sıcaklık katan en küçük fakat önemli parçalar da dekoratif ürünler. Orta sehpanızın üzerine ya da yan sehpalar için küçük objeler seçebilir ve salona sıcaklık katabilirsiniz.Evinizi çok küçük dokunuşlar ile değiştirebilir ve lüks koltuk takımları ile iddialı bir salon yaratabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir