Trend Alarmı: Lüks Yatak Odası Takımı ve Soft Dekorasyon

Lüks yatak odası takımlarında dekorasyon trendi değişiyor. Artık büyük heybetli mobilyalar yerine sade yatak odaları ve ferah alanlar rağbet görmeye başladı. Her zaman ki gibi konfor açısından değerlendirildiği için yataklar oldukça büyük alan kaplıyor. Fakat bunun dışında büyük makyaj masaları ve göz yoran detaylar tarih oluyor. Evi en ferah şekilde kullanmak için az ve öz mobilya seçimleri tercih ediliyor.

Evlerde otel odası tasarımları öne çıkıyor

Artık lüks yatak odası takımı seçimlerinde soft renkler tercih ediliyor ve evler tıpkı otel odaları gibi dinlendirici tonlarda dekore ediliyor. Genellikle gri, koyu mavi ve yeşil tonlarının hakim olduğu yatak odalarında uzun başlıklı yataklar dikkat çekiyor.

Şifonyerler daha minimal detaylara sahip. Özellikle küçük eve sahipseniz bu trend sizler için çok uygun. Bu sayede yatak odanız hem daha geniş hem de daha ferah görünecek. Kullanılacak renkler ise dinlendirici bir etki yaratacak.

Halılar artık her yeri kaplamıyor

Geçmişten günümüze gelen geniş halı geleneği son zamanlarda yerini küçük kilimlere bıraktı. Yalnızca sıkça kullanılacak alanlara küçük halılar yerleştirmek aslında daha büyük görünüm elde etmenize yarıyor. Üstelik bu sağlık açısından da daha yararlı oluyor.

Lüks yatak odalarında konsept konfor olmalı

Lüks ve şık yatak odası takımı ile dekorasyon yaratmak istediğinizde konforu ön plana çıkarmaya çalışmalısınız. Bunu yastıklarınız ile ya da yumuşak yatak örtüleri ile oluşturabilirsiniz.Duvar dekorasyonu noktasında ise bütünlük sağlayacak büyük tablolar kullanabilmek mümkün. Küçük ve fazla detay kullanmak yerine göz yormayan ürünler tercih edebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir