Pantone 2020 Rengi Klasik Mavi, Ev Dekorasyonunda Nasıl Kullanılır?

Her senenin trend rengini belirleyen Pantone, 2020’nin rengi olarak klasik maviyi seçmişti. Gelecek yıl modadan makyaja, ev dekorasyonundan tekstil ürünlerine kadar sıklıkla göreceğimiz klasik maviyi yaşam alanlarımızda nasıl kullanabileceğimizi biliyor musunuz?

Mavi Peluş Ürünleri Kullanabilirsiniz

Kışın soğuk günlerinde salonların vazgeçilmezi olan peluş yastık tercihini klasik mavi renginden yana kullanabilirsiniz. Özellikle pastel tonlarında oturma grubuna sahip olanların kolaylıkla uyum yakalayabileceği bu yastıklar, 2020’nin trend rengini küçük dokunuşlarla salon alanınızda kullanmanıza imkan tanıyacak.

Mumluklarla Klasik Mavinin Enerjisini Yayın

Dekoratif mumlarınızı klasik maviyle birleştirerek 2020’nin trend rengini yakalayabilirsiniz. Özellikle salon alanlarında yaratacağınız bu enerji ile meditasyon ortamı oluşturabilir, klasik mavinin huzur ve dinginlik veren yapısını kullanabilirsiniz.

İndigo Halılarla Evinizi Tamamlayın

Soğuk günlerde yaşam alanınızı sıcacık göstermek istiyorsanız halı seçimini klasik maviden yana kullanabilir ve indigo halılara yönelebilirsiniz. Klasik mavinin tonlarını görebileceğiniz indigo halılar ortama daha enerjik ve samimi bir hava katacaktır.

Koltuk Takımını Yenilerken Mavinin Tonlarına Göz Atın

Oturma odanızı yeniden düzenlemek ve dekorasyonda değişikliğe gitmek istiyorsanız koltuk takımı seçiminde 2020’nin trend rengi maviyi kullanabilirsiniz. Soft tonlarla kombin yapabileceğiniz klasik mavi mobilyalar stresten arınmanızı sağlayacak bir ortam yaratacaktır.

Fon Perde Seçiminde Maviyi Deneyin

Oturma odalarında, yatak odalarında ve çocuk odalarında kullanabileceğiniz fon perdelerinizi değiştirmenin zamanı geldiyse, tercihiniz klasik mavi olabilir. Tüm dekorasyonla uyum içinde kullanabileceğiniz klasik mavi perdeler evinizin havasını değiştirebilir.

Avangard ve Klasik Dekorasyon için Mavi Duvar KağıtlarıKlasik mavinin tonlarını mobilyada kullanmak yerine duvar kağıdında ya da sadece aksesuarlarda kullanmak isteyebilirsiniz. Özellikle avangard ve klasik dekorasyona yakışan duvar kağıtları için seçiminiz klasik mavi motifli duvar kağıtları olabilir. Bu ürünleri isterseniz odanın bir bölümüne, isterseniz de odanın tamamına uygulayabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir