İlham Verici Dekorasyon Stilleri İle Evinize Yenilik Katın

Farklı dekorasyon stilleri ile kendinizi yeni bir eve taşınmış gibi hissedebilirsiniz. Sürekli aynı yerde bulunmak ve aynı düzeni kullanmak insan zihnini de tembelleştiriyor. Evinizde farklı dekorasyon stilleri ile yenilikler yaratabilir ve ilham veren görünümler oluşturabilirsiniz.

Sürdürülebilir çevre destekli dekorasyona ne dersiniz?

Hasır detayları, krem tonları ve yeşil kombinasyonları seviyorsanız evinizde sürdürülebilir dekorasyona yer verebilirsiniz. Bu dekorasyon trendinde ana amaç uzun süreli kullanım imkanı sunacak çevre dostu, bitki detayları ile dikkat çeken bir stil oluşturmak. Hem tasarruf hem de doğa desteğini bir arada sunuyor. Açık ve uyumlu tonlar da evinize her zaman bahar havası katıyor.

Boho dekorasyon ile organik salonlar elde etmek ister misiniz?

Mix and match kavramı dekorasyon noktasında ilginizi çeker mi? Farklı eşyaları karıştırarak aslında bir olup eşleşebilecekleri uyumlar yakalayabilmek mümkün. Böylelikle evinizde organik detaylara yer verebilir ve huzurlu ortamlar sunabilirsiniz. Bu dizaynın en büyük destekleyicileri küçük bitkiler, doğal kokulu mumlar, sade detaylar ve doğal dokulardır.

Çarpıcı renkler bir arada mı olmalı?

Eğer soft görünümler tarzınıza uygun değilse, birden fazla canlı rengi aynı alanda kullanmayı seviyorsanız bu sene Pantone’un belirlediği mavi renk ile vişne çürüğü rengini bir araya getirebilirsiniz. Bu iddialı iki harika renk bir araya gelince gerçekten kaliteli bir uyum oluşuyor.

Tavanınızı daha dikkat çekici bir hale dönüştürmek istemez misiniz?

Kuşkusuz ki birçok evde dekorasyon olarak müdahale edilmeyen baş alan tavanlardır. Ancak 2020 yılında bu kuralda değişiyor. Duvar kağıdı ile kaplanan tavanlar yılın stilleri içerisinde. Sizde dekorasyon ürünlerinize ve mobilyalarınıza uyum sağlayacak duvar kağıtları ile tavan kaplaması yapabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir