2020 Yılı Mobilya Modelleri

Mobilya modelleri ve tarzları her sene değişiklik gösterebiliyor. Her yeni yıl yeni bir akım ortaya çıkıyor ve evler değişmeye, renklenmeye başlıyor. Bildiğiniz üzere bu yıl Pantone 2020 rengi klasik mavi seçildi. Bu nedenle mobilyalara mavi tonlar hakim olmaya başladı. Birçok farklı ton ile kobinlenebilen klasik mavi, evlerde sakinlik ve huzurun simgesi haline dönüştü.

Mobilya modellerinde mavi – beyaz uyumu

Klasik mavi ile kullanılan beyaz renk, hem aydınlık alanlar yaratmaya hem de mavinin gücünü ortaya çıkarmaya destek oluyor. Evlerinizde yenilikler yaratmak istiyorsanız bu kombinasyonu beğeneceğinizi düşünüyoruz. Mavi meditasyon gücünüzü arttıracak ve kendinizi dinlemenize yardımcı olacak.

Küçük dekoratif ürünler ile yenilenin

Klasik maviyi mobilya modelleri üzerinde kullanmalısınız diye bir kural yok. Evinizde tv ünitenizin ya da orta sehpanızın üzerine mavi mumluklar, çiçekler yerleştirebilir ve enerjiyi bu şekilde de elde edebilirsiniz. 

Evinizde dekoratif objelerden hoşlanmıyorsanız ya da hali hazırda bulunan ürünleri değiştirmek istemiyorsanız klasik mavi rengini halılarınız üzerinde değerlendirebilirsiniz. İndigo mavi halı desenleri bu dönem oldukça trend.

Kaliteli bir koltuk takımı satın aldınız fakat evinizde bu senenin favori rengini de kullanmak istiyorsunuz. Bunun için yeni mobilya modelleri bakmanıza gerek yok. Fon perdelerinizi değiştirebilir ve birkaç farklı yastık kılıfı ile kombinasyon yapabilirsiniz.

Post kilimler koltukları süslüyor

Evinizde gri ya da açık tonlarda mobilyalar bulunuyorsa küçük post halılar ile berjerlerinizi değerlendirebilir ve aynı tonlarda tüylü yastık kılıfları kullanarak evinizi bambaşka bir hale dönüştürebilirsiniz. Mobilya modelleri içerisinde seçiminiz ne olursa olsun, ufak dokunuşlar ile salonunuzu ya da yatak odanızı değiştirebilmeniz mümkün. Ufak dekoratif parçalar ortamın görünümünü büyük ölçüde etkiliyorlar.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir