Ev Dekorasyonumu Nasıl Yenileyebilirim?

Hepimiz evlerimize yeni küçük dokunuşlar yapmayı seviyoruz. Böylece yaşam alanlarımız daha da güzelleşiyor ve en önemlisi kendimizi daha iyi hissediyoruz. Peki evimizi yenilemek, dekorasyonu değiştirmek için nedeler yapabiliriz?

Duvar kağıtları ile renk katın

Tek düze boya renklerinden sıkıldıysanız, evinizin sade olduğunu düşünüyorsanız, televizyonun bulunduğu duvarın arkasına mobilyalarınıza uyumlu, canlı renkler barındıran bir duvar kağıda kaplatabilirsiniz. Tüm duvarlara eklenmeyeceği için fazla maliyetli olmayacaktır. Tv ünitesi haricinde koltuğunuzun arkasındaki bir duvara da kaplama yapabilirsiniz. Evinize bir anda farklı bir hava kattığını göreceksiniz.

Duvar kağıdına uygun renklerde kırlentler

Koltuk için duvar kağıdında tercih ettiğiniz renklerde kırlent kılıfları alabilirsiniz. Böylece eviniz yavaş yavaş renklenecek. Aynı zamanda güzel kırlentler ile konforlu zaman geçireceksiniz. Tercihe göre duvar kağıda kontrast olarak kırlent kılıfı renkleri de seçebilirsiniz. Örneğin turuncu bir duvar kağıdınız varsa yeşil – turuncu kırlent kılıfları temin edebilirsiniz.

Koltuk şalları ile bütünlüğü yakalayın

Özellikle kış zamanlarının en sevilen ürünleri içerisinde bulunan koltuk şalları, salonları süslemeye devam ediyor. Evinize renk katmak için belirlediğiniz özel tonda koltuk şallarını güzelce yerleştirebilir ve sıcacık kış akşamlarının tadını çıkarabilirsiniz.

Metalik Sehpalar ve şık abajurlar

Metalik, içi boş oval sehpalar son dönemin trend ürünleri içinde. Bu sehpalara en çok yakışan tamamlayıcı ürün ise abajurlar. Sehpa renkleriniz ile uyumlu, şık abajurları kombin edebilir ve salonunuzda zarif detaylar yakalayabilirsiniz.Gold detayları sehpalar ile yine aynı gold detaylı avizeler kullanmanız hoş bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Eğer orta sehpa kullanıyorsanız üzerine mermer desenli bir tepsi alabilir ve üzerine oda kokusu – mum ekleyebilirsiniz. Bu evinizin hoş kokmasına yardımcı olacak ve eve geldiğinizde iyi hissetmenizi sağlayacaktır.  Son dönemlerin bir diğer trendi pampasları da tv ünitesinin yanında güzel bir vazo ile sergileyebilirsiniz. Ufacık dokunuşlar büyük değişiklikler yaratacaktır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir