Art Deco Koltuklar İle Yepyeni Bir Dekorasyon Oluşturun!

Sürekli spor mobilya kullanmaktan sıkıldıysanız ve salonunuzu değiştirmek istiyorsanız Art deco koltuklar ile yepyeni bir stil oluşturabilirsiniz.

Art deco akımı aslında geçmişten günümüze farklı alanlarda varlığını bizlere gösterdi. Fakat son zamanlarda akımın mobilyalara uyarlanması ile büyük bir ilgi gördü. Özellikle art deco koltuk modelleri birçok salonu süsledi bile. Evinizde desen uygulamayı seviyorsanız, şık ve iddialı salonlar yaratmak isttiyorsanız art deco dekorasyon modelleri tam da size göre!

Kadife, saten gibi kumaşların yoğun olarak kullanıldığı bu dekorasyon modelinde büyük konforlu yastıklar ön plana çıkıyor. Dilerseniz desenleri yalnızca yastıklarda da kullanabilmeniz mümkün. Tüm renklere hakim olarak gold ya da silver detaylar kullanmakta bu dekorasyonn trendine çok yakışıyor.

Art deco koltuk modelleri

Uzun yıllar kullanabileceğiniz art deco koltuk modelleri için araştırma yapıyorsanız bu alanda sektörde lider marka Asortie Mobilya ürünlerini inceleyebilirsiniz. Alana özel üretim yapan başarılı mobilya markası böylece alan yetersizliği nedeni ile üründen vazgeçme problemini ortadan kaldırıyor.

İnce ve zarif detayların eklendiği el işçiliği ile titizlikle üretilen Asortie art deco koltuk modelleri evinizde bahar rüzgarları estirecek.  Asortie Mobilya bünyesinde, değişen dekorasyon stillerine ve çeşitlenen zevklere göre üretilen her mobilya el işçiliği ile üretiliyor. Bu anlamda Asortie Mobilya’nın koltuk takımları üretimi için hali hazırda edinmiş olduğu, derin tecrübe Art Deco Koltuk Takımı ile zirveye ulaşıyor. Siyah, kahve, krem tonlarında art deco koltuklar açık renk duvarlar ile büyük uyum yakalayacaktır. Art deco stil dekorasyonda az fakat büyük dekorasyon objeleri kullanmak gerekir. İhtişamlı fon perdeler ile stil bütünlüğü sağlayabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir