2020 Ev Dekorasyon Trendleri

Her yıl farklı trendlerin rağbet gördüğü mobilya modellerinde 2020 yeniliklerini takip etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz!

2020 yılı mobilya kumaşlarında desenlere yer veriliyor. Tek renk mobilyalar tarih oluyor. Çizgiler ve asimetrik desenler koltuk takımları ve kırlentler dahil olmak üzere her yerde olacak. Uzun yıllar sade dekorasyon ve küçük dekorasyon ürünleri trend olduktan sonra bu yıl evlerde maksimalizm hakim olacak.

Peki maksimalizm dekorasyon nedir?

Bu trend aslında daha fazla eşya ve daha fazla ışıltı barındırıyor. Salona hakim olan renklerin birkaç farklı tonu kullanılarak uyum yakalanıyor. Aynı zamanda büyük dekoratif ürünler tercih ediliyor. Bu yıl gösterişli, şık ve iddialı salonlar oldukça trend.

Doğanın huzurunu yakalayın

2020 yılı trendleri içerisinde doğayı anımsatan salon tasarımları da oldukça rağbet görüyor. Hasır detaylar, ahşap orta sehpa ürünleri ve otantik çiçekler bu yılın vazgeçilmezleri içerisinde. Aynı zamanda fon perde seçimlerinde de doğayı temsil eden detaylar kullanılıyor. Yaprak desenleri ve yeşil tonları fon perde seçiminde sizlere yardımcı olabilir.

Desenli duvar kağıdı ile renkli salonlar

Bu yılın en büyük dekorasyon trendlerinden biri de renkli duvar kağıtları. Dilerseniz evinizin belirli bir alanında dilerseniz diğer tüm duvarlarda renkli duvar kağıtları kullanabilirsiniz. Fakat bu tercihi yapıyorsanız mobilya seçimlerinde desensiz tercihler yapmakta yarar var.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir